_

Projekty

12. července 2012 v 20:19 | Terisekk

Knihy v mých myšlenkách
Už druhým rokem se u Abyss koná celoroční výzva - Knihy v mých myšlenkách. Řekla bych, že spousta lidí projekt zná, protože minulý rok měl velký ohlas a mnoho lidí se přihlásilo. Já o něm slyšela až ke konci roku a to jsem usoudila, že účast by neměla cenu. K mému štěstí se uskutečnil druhý ročník.
Jedná se o malé ohldnutí a zamyšlení nad knihou, kterou jste přečetli.Putovní čtenářský deník
Projekt, který pořádá opět Abyss. Do oběhu se dostal diář, který si po čtrnácti dnech předávají čtenáři. Je to podobný projekt jako Rok s knihou, ovšem nejde o to, aby si každý hrabal na vlastním písečku, ale tvoří se společný diář.
Rok s knihou
Velmi zajímavý projekt, který mě nadchl. Pořádá ho Syki z Knižního doupěte. Úkolem je si pořídit diář, do kterého si po celý rok budete zapisovat své myšlenky, které vás při četbě napadly, postřehy nebo i hlášky, u kterých jste se zasmáli.
Čtení na zasněžené večery (27. 11. - 18. 11.)
Další projekt, který pořádá VeEee společně s Sue. Úkolem je, vést si po dobu adventu deníček, který obsahuje vaše knižní dojmy, myšlenky, nápady, které vás během čtení napadly a každou adventní neděli je uveřejnit, bez spoilerů samozřejmě, abychom nezkazili ostatním zážitek z knihy.Novoroční knihovzetí (1. 1. 2012)
Projekt ze z dílny Kath. Vaším úkolem je 1. 1. 2012 v 00:00 hod, zveřenit seznem knih (5, 10, 15...), které si chcete v roce 2012 pořídit a v průběhu roku si zakoupené kihy odškrtávat.
Vánoční řetězovka (27. 11. - 18. 12.)
Řekla bych, že už každý z názvu pozná o co půjde. Každý už jsme se nějaké řetězovky zúčastnili anebo jsme na ni narazili. Tuto řetězovku pořádá Sue a úkolem bude vyplnit každou adventní neděli otázky týkající se Vánoc, které uveřejní Sue a blogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama