_

Nejoblíbenější hrdinové

19. února 2012 v 14:06 | Terisekk |  Valentýnské období

Všem se omlouvám, protože tento článek měl vyjít už před týdnem, ale byla jsem na horách a zapomněla jsem ho přednastavit, takže se tu objevuje až dnes.

A jaké je dnešní téma? NEOBLÍBENĚJŠÍ HRDINOVÉ

Adrian (Pokrevní pouta - Richelle Mead)

Adriana jsem si oblíbila už od první chvíle, když se objevil v VA. Ano je to arogantní zmetek, ale taky je zatraceně sexy a dokázal, že i pod tou drsňáckou slupkou skrývá dobré srdce. Ve VA jsem, ale měla radši Dimitrije, protože on k Rose patří, a Adrian by se mi hodil k Sydney, vám ne? Navíc svými sarkastickými poznámkami skvěle oživuje příběh a těším se na další pokračování Pokrevní pout, protože Adriana není nikdy dost. :)

Dough (Odstíny života - Lusy Adams)

Sice v knize neměl moc prostoru, ale doufám, že se ho v pokračování dočkáme. Prostě tenhle vlkodlak mi ze všech chlapů, kteří se motaj kolem Alex, sedí nejvíc.

Patch (Zavržený - Becca Fitzpatrick)

Padlý andílek, který se zpočátku jeví jako pořádný bad guy. Komu aspoň jednou neskanula slina nad tajemným, nebezpečným Patchem? Nora rozhodně nebyla jediná.

Dimitrij (Vampýrská akademie - Richelle Mead)

Zakázaná láska přesně jak má být. Sexy učitel se sexy přízvukem. Jeho zásady mě zabíjely. Jeho nekonečné odmítání Rose mě ničili spolu s ní. To jeho: "Miluju tě, ale není správné, abychom byli spolu" mě dohánělo k šílenství a být Rose, tak bych ho vzteky majzla něčím po hlavě.
Teď se mi zastesklo po celé sérii. Budu muset jí přečíst znovu.

Finnick (Hunger games - Suzanne Collins)

Zpočátku mi vůbec nepadl do oka, ale postupem času jsem si ho oblíbila. Skoro jsem brečela při víte-čem.

Jace (Nástroje smrti - Cassandra Clare)

Další můj knižní miláček. Málem mě zabilo, když zjistili, že jsou s Clary sourozenci. Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo. Snad se v Česku dočkáme překladu dalších knih a taky jsem zvědavá, jak si poradili s filmovým zpracováním.

Jesse (Mediátor - Meg Cabot)

Duch, který se rapidně liší od většiny výše zmiňovaných - není to žádný záporák a ani si na něj nesnaží hrát. Okouzlilo mě jeho gentlemanství a schopnost zachránit Susannah zadek v každé situaci.

Ian (Hostitel - Stephenie Meyer)

Sice chtěl ze začátku Wandu zabít, ale postupně si k sobě našli cestičku a měli se rádi. Závěr knihy mě rozbrečel a Ian se stal mým hrdinou.

Ren (Smečka - Andrea Cremer)

Taky zatím nedostal moc šancí se projevit, ale i za tak málo mi sedl více než Shay. Ještě nemám přečtený druhý díl, ale kouká se na mě z poličky, tak snad se k němu brzy dostanu a bude tam víc Rena.

Eric (Pravá krev - Charlaine Harris)

On si mě dostal těma tygrovanýma legínama a růžovým tričkem, který si na sebe navlíknul, aby pomohl Sookii vyřešit vraždu.

Hans (Zlodějka knih - Markus Zusak)

Úplně odlišný typ hrdiny. On je totiž hrdina s velkým H. Není to člověk, který by si mě získal svým vzhledem, ale svými činy. Jeho velké srdce a odvaha. Jeho hrdinství mi bude ještě hodně ležet v paměti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 19. února 2012 v 17:35 | Reagovat

Super článek!! Mnoho hrdinů máme společných!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama