_

Únor 2012

Nejoblíbenější hrdinové

19. února 2012 v 14:06 | Terisekk |  Valentýnské období

Všem se omlouvám, protože tento článek měl vyjít už před týdnem, ale byla jsem na horách a zapomněla jsem ho přednastavit, takže se tu objevuje až dnes.

A jaké je dnešní téma? NEOBLÍBENĚJŠÍ HRDINOVÉ

Adrian (Pokrevní pouta - Richelle Mead)

Adriana jsem si oblíbila už od první chvíle, když se objevil v VA. Ano je to arogantní zmetek, ale taky je zatraceně sexy a dokázal, že i pod tou drsňáckou slupkou skrývá dobré srdce. Ve VA jsem, ale měla radši Dimitrije, protože on k Rose patří, a Adrian by se mi hodil k Sydney, vám ne? Navíc svými sarkastickými poznámkami skvěle oživuje příběh a těším se na další pokračování Pokrevní pout, protože Adriana není nikdy dost. :)

Dough (Odstíny života - Lusy Adams)

Sice v knize neměl moc prostoru, ale doufám, že se ho v pokračování dočkáme. Prostě tenhle vlkodlak mi ze všech chlapů, kteří se motaj kolem Alex, sedí nejvíc.

Patch (Zavržený - Becca Fitzpatrick)

Padlý andílek, který se zpočátku jeví jako pořádný bad guy. Komu aspoň jednou neskanula slina nad tajemným, nebezpečným Patchem? Nora rozhodně nebyla jediná.

Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá): Roztomilé malé lhářky - Nevinné

17. února 2012 v 18:04 | Terisekk |  Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá)

V tomhle článku se zamyslím nad knihou Roztomilé malé lhářky - Nevinné od Sary Shepard.

Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá): Upíří deníky - Zajetí

13. února 2012 v 13:46 | Terisekk |  Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá)

Už sedmé zamyšlení nad knihou do projektu Knihy v mých myšlenkách pořádaného Abyss. V tomto článku odpovídm na pár otázek ohledně knihy Upíří deníky - Zajetí od L. J. Smith

Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá): Virus

11. února 2012 v 13:36 | Terisekk |  Knihy v mých myšlenkách (sezóna druhá)

Další menší zamyšlení tentokrát nad knihou Virus od Kathy Reichs

Nevinné

7. února 2012 v 17:40 | Terisekk |  Recenze

Autor: Sara Shepard
Originální název: Pretty little liars: Flawless
Ze série: Roztomilé malé lhářky
Díl: druhý
Nakladatelství: BB/art
Počet stran: 280
Doba četby: 5 dnů

Oficiální anotace:
Každý má co skrývat Čtveřice roztomilých malých lhářek dokazuje, že stále umí pěkně zlobit. Alison DiLaurentisová zmizela, ale A. posílá vzkazy pro Arii, Emily, Hannu a Spencer pořád dál. Připomíná jim tajemství, která znala jen Alison - a to není jediná věc, která Lhářky trápí. Aria bojuje s vědomím, že kdyby něco špatně řekla, může svou rodinu rozprášit lusknutím prstu. Kromě toho si zahrává s velmi nebezpečnou, a o to neodolatelnější, novou láskou. Přesvědčte se, co se bude dít, když čtyřem roztomilým malým lhářkám začne pravda šlapat na paty.

Přečteno podtrženo - leden 2012

6. února 2012 v 21:58 | Terisekk |  Přečteno podtrženo
Chtěla bych z toho udělat takovou svojí pravidelnou rubriku. Bylo by to takové menší ohlédnutí za knihami, které jsem přečetla za uplnulý měsíc. Chtěla bych to pojmout jako takový menší top.

Vybíráme z těchto knih:

Nejoblíbenější knihy

5. února 2012 v 18:19 | Terisekk |  Valentýnské období

Jedna část z projektu Valentýnské období, který pořádá VeEe a . Projekt trvá po čtyři týdny. Pokud se chcete dozvědět více a případně se i účastnit podívejte se sem.
Dnešním úkolem je sestavit žebříček svých neoblibenějších knih.


Vampýrská akademie

Moje neoblíbenější série vůbec. Jen co najdu čas, chci si k ní opět sednou a znovu si jí přečíst. Richelle vytvořila úplně jiný svět upírů, který se mi líbí zatím nejvíce. Kdo nemá rád boj dobra proti zlu? Navíc je příběh propleten zakázanou láskou...


Zlodějka knih

Úžasný příběh z durhé světové války, který vás chytne za srdce a vryje to do něj. Celý příběh jsem přečetla se zatajeným dechem a modlila se, aby to všichni přežili.Pokrevní pouta

No tak tuhle knihu jste museli asi čekat, když jsem sem zařadila i VA. Netajím se tím, že jsem fanynkou Adriana a Sydney se mi taky líbí a padla mi do oka už v Krvavém slibu. Série Pokravní pouta mají hodně velký potenciál a já se těším na další díly.

Zajetí

3. února 2012 v 10:50 | Terisekk |  Recenze

Autor: L. J. Smith
Originální název: The vampire diaries - The Return: Shadow Souls, vol.2
Ze série: Upíří deníky
Díl: sedmý
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 312
Doba četby: 3 dny

Oficiální anotace:
Sedmý díl série Upířích deníků Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila. Doprovází ji Stefanův bratr Damon, který touží po Eleně celým tělem i duší. Jediný Damon totiž zná cestu do místa, kde je Stefan držen v zajetí. Elena se nezastaví před žádnou překážkou, aby Stefana osvobodila. Ovšem s každým dalším dnem na nebezpečné cestě roste napětí utajované touhy mezi Elenou a Damonem...

Stručný děj

Elena Gilbertová se vydává hledat společně s tajemným Damonem bránu do Temné dimenze, kde je uvězněný její milovaný Stefan, kterého tam uvěznil démon Šiniči - ten, který chce získat Fell's Church pod svou nadvládu a začal tím, že posedl mladistvé ve městě malachy, kteří je nutí dělat hrozné věci.

Bylo nebylo... #3

2. února 2012 v 21:43 | Terisekk |  Bylo nebylo
Meme pořádáné Kath.
  • Vezmi knihu kterou právě čteš
  • Nalistuj první stranu
  • Napiš první větu

Upíří deníky - Zajetí
L. J. Smith

"Milý deníčku," zašeptala Elena, "je to tak frustrující. Nechala jsem tě v kufru jaguára a jsou dvě hodiny ráno."