_

Sladká políbení (1)

30. prosince 2011 v 19:19 | Terisekk |  Sladká políbení
Pátek patří meme, které pochází z dílny Syki. O co jde? Jak název napovídá, vyberete si jeden moment z knihy, kdy se dva políbí nebo se polibek neuskuteční, ale je tam to správné jiskření.

Andělé 1: Pád

Lauren Kate


Zavrtěl hlavou. Ale jeho rty byly tak blízko jejích, a výraz v jeho očích byl tak svůdný. Jako by ji lákal, aby s tím začala ona.

Její tělo se chvělo nervozitou, když se postavila na špičky a naklonila se k němu. Položila mu dlaň na tvář a Daniel zamrkal, ale nepohnul se. Pohybovala se pomalu, tak pomalu, jako by se bála, že ho vyděsí. Každou vteřinu se cítila víc a víc zkamenělá. A když pak byli tak blízko, že se jejich řasy skoro dotýkaly, zavřela oči a přitiskla rty na jeho.

Ten nejjemnější, nejlehčí dotek jeho rtů byl tím jediným, co je spojovalo. Ale Luceiným tělem projel oheň, který nikdy nemohla čekat, aby po ní toužil stejným způsobem, aby kolem ní sevřel paže, jako to udělal už tolikrát ve snech, aby jí vrátil její roztoužený polibek ještě vášnivěji.

Ale přesně to udělal.

Jeho svalnaté paže se sevřely kolem jejího pasu. Přitáhl si ji k sobě a ona cítila, jak se jejich dvě těla spojují: nohy se proplétaly mezi sebou, boky tiskly k bokům, hrudníky se zdvihaly ve stejném rytmu. Daniel ucouvl k zábradlí dřevěného chodníčku, přitiskl ji svým tělem tak, až se nemohla hýbat, až ji měl přesně tam, kde ji chtěl mít. To všechno učinil, aniž na chviličku přerušil spojení jejich boků.

Začal ji skutečně líbat, nejdřív měkce a krátce, pak dlouze a vášnivě, podél čelisti a dolů po krku. Přiměl ji zasténat a zaklonit hlavu. Zlehka ji zatahal za vlasy a ona na okamžik otevřela oči právě ve chvíli, kdy na oblohu vyšla první hvězda.Luce se cítila blíž nebi než kdykoli předtím v životě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama