_

Zimní projekty

18. listopadu 2011 v 16:30 | Terisekk |  Já a moje žvásty

Původně jsem měla v plánu rozjet blog v plném proudu až po Novém roku. Jenže na blozích se objevilo tolik originálních projektů, že by byla škoda, kdybych se neúčastnila!
Tohle bude takový menší přehled, abych vytvořila jeden článek a nemusela kvůli každému tvořít nový. Určitě se zkuste zapojit taky, protože čím víc lidí, tím to bude mít lepší výsledek. :)Zimní výzva - SNĚHULÁK (27. 11. - 31. 12.)
Jde o knižní challenge, kterou pořádá VeEee. Soutěž započne 27. listopadu a potrvá až do 31. prosince. A o co vlastně jde? Jak už jsem se zmínila, tak jde o knižní výzvu, kde se každý účastní snaží postavit svého sněhuláka, podle množství přečtených knih. Pokud by jste se chtěli dozvět víc a zapojit se - klikněte na obrázek.
Čtení na zasněžené večery (27. 11. - 18. 11.)
Další projekt, který pořádá VeEee společně s Sue. Úkolem je, vést si po dobu adventu deníček, který obsahuje vaše knižní dojmy, myšlenky, nápady, které vás během čtení napadly a každou adventní neděli je uveřejnit, bez spoilerů samozřejmě, abychom nezkazili ostatním zážitek z knihy.

Novoroční knihovzetí (1. 1. 2012)
Projekt ze z dílny Kath. Vaším úkolem je 1. 1. 2012 v 00:00 hod, zveřenit seznem knih (5, 10, 15...), které si chcete v roce 2012 pořídit a v průběhu roku si zakoupené kihy odškrtávat.


Vánoční řetězovka (27. 11. - 18. 12.)
Řekla bych, že už každý z názvu pozná o co půjde. Každý už jsme se nějaké řetězovky zúčastnili anebo jsme na ni narazili. Tuto řetězovku pořádá Sue a úkolem bude vyplnit každou adventní neděli otázky týkající se Vánoc, které uveřejní Sue a blogu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama